Heimekamper våren 2016

HEIME KAMPER VÅREN 2016

Dag     Dato Kampstart  Lag Motstander

Dommar

Onsdag 13.04.16 Kl. 19.00 Gutter 14 Bryne 3 Ole Erik Endrerud
Torsdag 14.04.16 Kl. 19.00 Jenter 16 Viking 2 Oppsatt dommer
Tirsdag 26.04.16 Kl. 18.00 Gutter 12 Varhaug 1 Martin Roar Kinden
Onsdag 27.04.16 Kl. 19.00 Gutter 14 Havdur Kai Johansen
Onsdag 27.04.16 Kl. 19.30 Jenter 19 Frøyland 1 ? Oppsatt dommer
Torsdag 28.04.16 Kl. 18.00 Gutter 7 Moi 1 Sondre Gyland
Torsdag 28.04.16 Kl. 19.00 Jenter 16 Finnøy 1 Oppsatt dommer
Tirsdag 03.05.16 Kl. 17.30 Jenter 11 Varhaug 1 Håvard Sinnes
Tirsdag 03.05.16 Kl. 18.30 Jenter 12 Vigrestad Erling Ernst Josdal
Tirsdag 03.05.16 Kl. 18.00 Gutter 11 Egersund 1 Mads Andor Eitland
Onsdag 04.05.16 Kl. 18.00 Gutter 9 Sokndal 3 Simen Haughom
Onsdag 04.05.16 Kl. 19.00 Jenter 19 Eiger 1 Oppsatt dommer
Onsdag 04.05.16 Kl. 18.00 Jenter 8 Eiger 1 Arne Thomas Eitland
Tirsdag 10.05.16 Kl. 20.00 A –lag Hana 2 Oppsatt dommer
Tirsdag 10.05.16 Kl. 18.00 Gutter 12 Bjerkreim 2 Erling Ernst Josdal
Onsdag 11.05.16 Kl. 19.00 Gutter 14 Bogafjell 2 Ole Erik Endrerud
Onsdag 11.05.16 Kl. 18.00 Jenter 10 Egersund 1 Bård Manneråk Bakken
Onsdag 18.05.16 Kl. 18.00 Jenter 8 Egersund 1 Kristian Tjomlid
Torsdag 19.05.16 Kl. 18.00 Jenter 11 Moi 1 Johan J. Aathang
Torsdag 19.05.16 Kl. 18.00 Gutter 7 Hovsherad Kjartan Øygard
Tirsdag 24.05.16 Kl. 18.00 Jenter 11 Rosseland 1 Anders Nilsen
Onsdag 25.05.16 Kl. 18.00 Gutter 9 Flekkefjord 1 Martin Roar
Onsdag 25.05.16 Kl. 18.00 Jenter 10 Bjerkreim 1 Hroar Fintland
Onsdag 25.05.16 Kl. 19.30 Jenter 19 Ålgård 1 Oppsatt dommer
Onsdag 25.05.16 Kl. 18.00 Jenter 8 Hovsherad Sondre Gyland
Torsdag 26.05.16 Kl. 19.00 Jenter 16 Vigrestad 1 Oppsatt dommer
Lørdag 28.05.16 Kl. 14.00 A -lag Riska Oppsatt dommer
Tirsdag 31.05.16 Kl. 18.00 Gutter 12 Egersund 2 Carl Magne Fintland
Tirsdag 31.05.16 Kl. 18.00 Gutter 7 Hidra 1 Bård Manneråk Bakken
Onsdag 01.06.16 Kl. 18.00 Gutter 9 Egersund 2 Håvard Sinnes
Mandag 06.06.16 Kl. 19.00 Gutter 14 Ålgård 2 Ole Erik Endrerud
Tirsdag 07.06.16 Kl. 18.00 Gutter 11 Moi 1 Simen Haughom
Tirsdag 07.06.16 Kl. 17.30 Jenter 11 Vigrestad 1 Vladimir Tamasi
Tirsdag 07.06.16 Kl. 18.30 Jenter 12 Nærbø 1 Kai Johansen
Onsdag 08.06.16 Kl. 18.00 Jenter 10 Egersund 2 Kristian Tjomlid
Onsdag 08.06.16 Kl. 19.30 Jenter 19 Frøyland 1 ? Oppsatt dommer
Onsdag 08.06.16 Kl. 18.00 Jenter 8 Flekkefjord 2 Arne Thomas Eitland
Torsdag 09.06.16 Kl. 19.00 Jenter 16 Buøy 1 Oppsatt dommer
Lørdag 11.06.16 Kl. 14.00 A –lag Moster Oppsatt dommer
Tirsdag 14.06.16 Kl. 18.00 Jenter 12 Egersund 1 Erling Ernst Josdal
Tirsdag 14.06.16 Kl. 18.00 Gutter 7 Sokndal Mads Andor Eitland
Onsdag 15.06.16 Kl. 18.00 Gutter 9 Flekkefjord 4 Johan J. Athang

 

 

Mobil tlf. aktuelle dommere

 

Erling E. Josdal 413 00 073
Hroar Fintland 938 77 177
Carl Magne Fintland 917 09 757
Kai Johansen 976 74 856
Martin Roar Kinden 480 41 948
Sondre Gyland 975 38 814
Mads Andor Eitland 948 22 915
Ole Erik Endrerud 473 78 157
Simen Haughom 958 69 691
Arne Thomas Eitland 950 40 898
Vladimir Tamasi 986 88 462
Kristian Tjomlid ?
Håvard Sinnes 995 15 033
Bård Manneråk Bakken 942 07 196
Johan J. Aathang 981 56 651
Kjartan Øygard ?
Ander Nilsen 916 47 413
Andre som man kan spør
Jan Helge Jakobsen 936 69 463
Ommund Fintland 481 87 895
Terje Johansen 938 77 905
Kjetil Haugen 412 08 511

 

Til dommerne: Sjekk om kampene du er satt opp på ikke kolliderer med kamper du sjølv skal delta på eller at det ikkje passer.
Dersom du ikkje kan dømme en kamp du er satt opp på, må du prøve å bytte, eventuelt prøve å finne andre som kan dømme for deg

 

Mvh. Ommund Fintland (leder fotballgruppa)