Dommerliste heimekamper hausten 2017

HEIME KAMPER HAUSTEN 2017

Dag          Dato  Kampstart             Lag     Motstander

         Dommar

Mandag 21.08.17 Kl. 18.30 Gutter 14 Orstad 1 Kai Johansen
Mandag 21.08.17 Kl. 19.00 Jenter 19 Frøyland 1 Oppsatt dommer
Tirsdag 22.08.17 Kl. 18.00 Jenter 11 Ålgård 1 Geir Josdal
Tirsdag 22.08.17 Kl. 18.30 Jenter 13 Tjensvoll 1 Julie Karin Josdal
Tirsdag 22.08.17 Kl. 18.00 Gutter 11 Sokndal 2 Svein oskar Waldeland
Onsdag 23.08.17 Kl. 19.00 A-lag Nærbø 2 Oppsatt dommer
Onsdag 23.08.17 Kl. 18.00 Gutter 8 Moi 1 Benjamin Tronstad
Onsdag 23.08.17 Kl. 18.00 Jenter 8 Eiger 1 Ruben Meriloo
Mandag 28.08.17 Kl. 18.30 Gutter 14 Helleland 1 7er Simen Haughom
Tirsdag 29.08.17 Kl. 18.00 Jenter 11 Sokndal 1 Connie Ferrazzo
Onsdag 30.08.17 Kl. 18.00 Jenter 9 Eiger 1 Leif Henry Waldeland
Tirsdag 05.09.17 Kl. 19.00 Gutter 13 Vigrestad 2 Yonatan Y. Beyene
Tirsdag 05.09.17 Kl. 18.00 Gutter 11 Moi 1 Malin Kristin Tronstad
Onsdag 06.09.17 Kl. 18.00 Gutter 8 Flekkefjord 3 Odd Inge Guddal
Onsdag 06.09.17 Kl. 18.00 Jenter 8 Bjerkreim 2 Erling Andre Biktjørn
Mandag 11.09.17 Kl. 20.00 A-lag Undheim Oppsatt dommer
Tirsdag 12.09.17 Kl. 18.30 Jenter 13 Varhaug 1 Martin Roar Kinden
Onsdag 13.09.17 Kl. 18.00 Jenter 9 Flekkefjord 1 Geir Josdal
Onsdag 13.09.17 Kl. 19.00 Jenter 19 Sola 1 Oppsatt dommer
Onsdag 13.09.17 Kl. 18.00 Jenter 8 Eiger 2 Svein Oskar Waldeland
Tirsdag 19.09.17 Kl. 18.00 Jenter 11 Austraat Erling Andre Biktjørn
Tirsdag 19.09.17 Kl. 19.00 Gutter 13 Sokndal 1 Kutijm Ismaili
Onsdag 20.09.17 Kl. 18.00 Gutter 8 Sokndal 2 Benjamin Tronstad
Mandag 25.09.17 Kl. 19.00 A-lag Helleland Oppsatt dommer
Tirsdag 26.09.17 Kl. 18.30 Jenter 13 Sunde 1 Erling Ernst Josdal
Tirsdag 26.09.17 Kl. 18.00 Gutter 11 Hidra 1 Connie Ferrazzo
Onsdag 27.09.17 Kl. 18.30 Gutter 14 Klepp 2 Hroar Fintland
Onsdag 27.09.17 Kl. 18.00 Jenter 8 Moi 1 Ruben Meriloo
Mandag 02.10.17 Kl. 18.30 Gutter 14 Ålgård 2 Ole Erik Endrerud
Mandag 02.10.17 Kl. 19.00 Jenter 19 Hundvåg 1 Oppsatt dommer
Tirsdag 03.10.17 Kl. 19.00 Gutter 13 Ålgård 2 Marius Kvello
Onsdag 04.10.17 Kl. 18.00 Gutter 8 Hidra 1 Leif Henry Waldeland
Lørdag 07.10.17 Kl. 14.00 A-lag Hovsherad Oppsatt dommer
Mandag 16.10.17 Kl. 19.00 Jenter 19 Staal Jørpeland Oppsatt dommer
Tirsdag 17.10.17 Kl. 18.00 Jenter 11 Orstad 1 Odd Inge Guddal
Tirsdag 17.10.17 Kl. 18.30 Jenter 13 Bryne 3 Julie Karin Josdal
Tirsdag 17.10.17 Kl. 18.00 Gutter 11 Moi 2 Erling Ernst Josdal
Onsdag 01.11.17 Kl. 19.00 Jenter 19 Sandnes Ulf 1 Oppsatt dommer

 

 

 

 

Mobil tlf. aktuelle dommere

 

Erling E. Josdal 413 00 073
Hroar Fintland 938 77 177
Carl Magne Fintland 917 09 757
Kai Johansen 976 74 856
Martin Roar Kinden 480 41 948
Mads Andor Eitland 948 22 915
Ole Erik Endrerud 473 78 157
Simen Haughom 958 69 691
Arne Thomas Eitland 950 40 898
Vladimir Tamasi 986 88 462
Yonatan Yibio Beyene 401 93 771
Marius Kvello 959 67 163
Kujtim Ismaili ?
Odd Inge Guddal 953 67828
Geir Josdal 910 09 594
Benjamin Tronstad 980 24 097
Svein Oskar Waldeland 994 53 876
Ruben Meriloo 477 05 276
Leif Henry Waldeland 953 67 828
Erling Andre Biktjørn 977 51 155
Juli Karin Josdal 974 17 384
Connie Ferrazzo 955 27 550
Malin Kristin Tronstad 450 80 131
Andre som man kan spør
Jan Helge Jakobsen 936 69 463
Ommund Fintland 481 87 895
Terje Johansen 938 77 905
Kjetil Haugen 412 08 511


Til dommerne:
Sjekk om kampene du er satt opp på ikke kolliderer med kamper du sjølv skal delta på eller at det ikkje passer. Dersom du ikkje kan dømme en kamp du er satt opp på, må du prøve å bytte, eventuelt prøve å finne andre som kan dømme for deg. Dersom dere som er satt opp til å dømme gutter 19 eller gutter 14 av en eller annen grunn ikke kan dømme, må det byttes med noen som har erfaring og har dømt før.

Noen kamper kan blir flyttet, når kamper flyttes skal lagleder gi beskjed til dere.

Mvh. Ommund Fintland (leder fotballgruppa)

 

 

 

Share